Клініка Устима Роневича - гарант якості
стоматологічних послуг

Наш пріорітет - створити ідеальні умови для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши кращі технології, професійну команду та комплексний підхід.

Про клініку

Головна наша мета - бездоганна якість лікування.

Команда стоматологічної клініки Устима Роневича — це фахівці високого рівня, які регулярно вдосконалюють свої професійні навички. Відвідують майстер-класи провідних фахівців в галузі стоматології з усього світу, активно беруть участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах і конференціях.
У нас працюють стоматологи всіх профілів (терапевт, ортодонт, ортопед, хірург, пародонтолог, дитячий стоматолог, ендодонт, імплантолог).
Основні принципи нашої роботи:
Ваше здоров'я - наш пріоритет. Тому всі інструменти ретельно стерилізуються і зберігаються в спеціальних пакетах, які розкриваються в присутності пацієнта.
Безнадійних ситуацій не буває - ми працюємо з найскладнішими випадками.
Ціни на лікування в нашій стоматологічній клініці визначаються за принципом «чітка вартість» – зазделегідь обговорюється і розписується чіткий план лікування та його вартість.

Статистика клініки

8000

Щасливих усмішок

100%

Якість

12

Штатних лікарів

8800+

Пацієнтів

Наша клініка
Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Стоматологія Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича Клініка Устима Роневича