Стоматологічна діагностика

Точні методи діагностики в сучасній стоматології – запорука вдалого лікування

Що таке стоматологічна діагностика?

Консультація стоматолога та правильно проведена діагностика є першим та обов’язовим кроком на шляху до здорових та гарних зубів. Лікарі стоматології Устима Роневича не починають лікування без проведення якісної детальної діагностики та консультування пацієнта. Тільки за допомогою діагностичного дослідження можна поставити остаточний діагноз, знайти приховані проблеми в кістковій тканині щелепно-лицьової області, і таким чином, скласти детальний план стоматологічного лікування. Для цього в нашій клініці застосовується сучасне стоматологічне обладнання.

Для чого це?

Точна і правильна діагностика стоматологічних захворювань є першим і невід’ємним етапом складання плану їх подальшого лікування. Взаємодія пацієнта з лікарем у процесі діагностування базується на клінічних та інструментальних дослідженнях, що передбачають застосування сучасного обладнання, передових методик і професійної консультації відповідного фахівця. Усі діагностичні процедури є безболісними і нешкідливими, вони проводяться в комфортних умовах. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, що звертається у клініку, допомагає швидко позбутися всіх побоювань і впевнитися в якісній діагностиці захворювань та ефективності подальшого лікування.

Мікроскоп для стоматологічної діагностики

У складних випадках для діагностування застосовується мікроскоп, який дозволяє виявити ураження зубів, що не помітні для неозброєного ока. Перевагою його використання є проведення лікування з мінімальним пошкодженням здорових тканин зуба.
Діагностичний мікроскоп сприяє покращенню якості лікування зубів і його наявність допомагає лікарю зберегти зуби пацієнта у якнайкращому стані. Безумовно, серйозна стоматологія – це використання новітніх методик!
А точна діагностика – це перший крок до здоров’я зубів.