Професійна гігієна зубів та профілактика

Професійна гігієна порожнини рота — це комплекс заходів, спрямованих на усунення твердого та м’якого зубного нальоту.

Що таке професійна гігієна порожнини рота?

Найкращими ліками від будь-якої хвороби є профілактика. У стоматологічній практиці профілактика включає в себе дві складові: щоденна гігієна порожнини рота в домашніх умовах та регулярний медичний огляд в стоматологічному кабінеті. Якщо Вам важливі здоров’я і краса зубів, кращий спосіб запобігти різним захворюванням порожнини рота – два рази на рік звертатися до стоматолога і проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота. Професійне чищення зубів у стоматолога – ключовий компонент профілактики стоматологічних захворювань.

Для чого це?

Під час професійної гігієни порожнини рота (чищення), гігієніст оцінює стан ваших зубів і ясен. Виявляє на ранньому етапі карієс, сколи зубів, що, в свою чергу, дозволяє своєчасно усунути дані проблеми. Контролює стан ясен, так як тверді і м’які зубні відкладення негативно впливають на них і посилюють захворювання. Професійна гігієна порожнини рота дозволяє прибрати механічні подразники ясен, відполірувати поверхню зубів. Що, в свою чергу, забезпечує гладку поверхню, на якій менше пунктів ретенції (затримки) їжі. Таким чином, своєчасна професійна гігієна порожнини рота, дозволяє зберегти здоров’я зубів, продовжити термін служби стоматологічних реставрацій, ортопедичних конструкцій і стабілізувати стан ясен.
Професійна гігієна (чистка) порожнини рота повинна проводитися на регулярній основі (кожні 6 місяців).

Переваги проведення гігієни порожнини рота в
стоматології Устима Роневича

Використання апарату Prophyflex і Air flow

Дозволяє відбілити зуби на півтону, тон

Швидка і безболісна чистка зубів

Що в себе включає професійна гігієна порожнини рота

1-й етап — ультразвукова чистка
Це зняття надясенних та підясенних зубних відкладень за допомогою ультразвуку. Дана процедура дозволяє дуже делікатно очистити зуби від каменю і стимулює кровообіг у яснах.

2-й етап — чистка PROPHYflex (Профіфлекс)
Це зняття пігментованого нальоту за допомогою спеціального інструменту PROPHYflex з якого під тиском подається кальційвмісний порошок з водою. Це дозволяє повернути зубам природний колір і робить їх на півтону або тон світліше, в залежності від початкового кількості нальоту.

3-й етап — полірування зубів
Це полірування поверхні зубів за допомогою спеціальних щіточок та паст. Забезпечується гладкість поверхонь зубів, що сприяє більш тривалому ефекту від проведених вище процедур.

4-й етап — фінішні маніпуляції
Це нанесення спеціальних гелів на ясна та зуби. Забезпечується швидка регенерація ясен і зняття підвищеної чутливості зубів. Стоматолог дає рекомендації по домашньому догляду за порожниною рота.

Ціна на професійну гігієну порожнини рота
Професійна гігієна дітям (все включено) від 600 грн
Професійна гігієна ротової порожнини (зняття зубних відкладень, полірування зубів,
навчання гігієні ротової порожнини)
від 850 грн