Професійна гігієна зубів та профілактика

Професійна гігієна порожнини рота — це комплекс заходів, спрямованих на усунення твердого та м’якого зубного нальоту.

Що таке професійна гігієна порожнини рота?

Найкращими ліками від будь-якої хвороби є профілактика. У стоматологічній практиці профілактика включає в себе дві складові: щоденна гігієна порожнини рота в домашніх умовах та регулярний медичний огляд в стоматологічному кабінеті. Якщо Вам важливі здоров’я і краса зубів, кращий спосіб запобігти різним захворюванням порожнини рота – два рази на рік звертатися до стоматолога і проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота. Професійне чищення зубів у стоматолога – ключовий компонент профілактики стоматологічних захворювань.

Для чого це?

Під час професійної гігієни порожнини рота (чищення), гігієніст оцінює стан ваших зубів і ясен. Виявляє на ранньому етапі карієс, сколи зубів, що, в свою чергу, дозволяє своєчасно усунути дані проблеми. Контролює стан ясен, так як тверді і м’які зубні відкладення негативно впливають на них і посилюють захворювання. Професійна гігієна порожнини рота дозволяє прибрати механічні подразники ясен, відполірувати поверхню зубів. Що, в свою чергу, забезпечує гладку поверхню, на якій менше пунктів ретенції (затримки) їжі. Таким чином, своєчасна професійна гігієна порожнини рота, дозволяє зберегти здоров’я зубів, продовжити термін служби стоматологічних реставрацій, ортопедичних конструкцій і стабілізувати стан ясен.
Професійна гігієна (чистка) порожнини рота повинна проводитися на регулярній основі (кожні 6 місяців).

Переваги проведення гігієни порожнини рота в
стоматології Устима Роневича

Використання апарату Prophyflex і Air flow

Дозволяє відбілити зуби на півтону, тон

Швидка і безболісна чистка зубів

Що в себе включає професійна гігієна порожнини рота

1-й етап — ультразвукова чистка
Це зняття надясенних та підясенних зубних відкладень за допомогою ультразвуку. Дана процедура дозволяє дуже делікатно очистити зуби від каменю і стимулює кровообіг у яснах.

2-й етап — чистка PROPHYflex (Профіфлекс)
Це зняття пігментованого нальоту за допомогою спеціального інструменту PROPHYflex з якого під тиском подається кальційвмісний порошок з водою. Це дозволяє повернути зубам природний колір і робить їх на півтону або тон світліше, в залежності від початкового кількості нальоту.

3-й етап — полірування зубів
Це полірування поверхні зубів за допомогою спеціальних щіточок та паст. Забезпечується гладкість поверхонь зубів, що сприяє більш тривалому ефекту від проведених вище процедур.

4-й етап — фінішні маніпуляції
Це нанесення спеціальних гелів на ясна та зуби. Забезпечується швидка регенерація ясен і зняття підвищеної чутливості зубів. Стоматолог дає рекомендації по домашньому догляду за порожниною рота.