Імплантологія

Дентальна імплантація – це безпечний та нетравматичний метод заміщення втрачених зубів.

Що таке зубний імплант?

Зубний імплантат – це замінник зубного кореня. Його виробляють із особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану, цирконію або їхнього сплаву). Втрачений зуб відновлюється шляхом встановлення імплантата в щелепну кістку, та, в подальшому, використовується як опора для коронки.

Чому втрачений зуб необхідно відновити якомога швидше?

Якщо зуб чи декілька зубів були втрачені, необхідно якомога швидше подбати про їх відновлення. Якщо зволікати з лікуванням, в організмі почнуться небажані процеси:

cусідні зуби будуть зміщуватися убік утвореної порожнини між зубами. Внаслідок цього, погіршиться прикус, буде важче жувати, виникатимуть труднощі при чищенні зубів, а також можуть з’явитися головні болі. Поява щілини та нахилу зубів, безсумнівно, вплине на красу посмішки;

через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження у місці втраченого зуба, вона почне атрофуватись. Внаслідок цього з перебігом часу зміниться формат обличчя.

Переваги імплантації зубів

Дентальна імплантація дозволяє значно поліпшити якість життя людини, повертає красу усмішки, можливість спілкуватися без сорому, повноцінно харчуватися і радіти життю.

Імплантати можуть застосовуватись для заміни одного відсутнього зуба, відновлення кількох зубів або всього зубного ряду. З урахуванням анатомічних особливостей і побажань пацієнта лікар-імплантолог визначає план хірургічного та ортопедичного лікування в кожному окремому випадку.

Встановлення імплантату на місце відсутнього зуба дозволяє вирішити проблему, зберігаючи сусідні здорові зуби.

При значному дефекті зубного ряду використання методів імплантації зубів робить можливим застосування практично непомітних знімних протезів з надійною опорою на імплантати або навіть зовсім обійтися без знімного протеза.

При повній відсутності зубів раніше стоматологи пропонували зробити, так званий, повний знімний протез, носіння якого створювало пацієнтові безліч незручностей – наприклад,обмежена можливість жування,психологічний дискомфорт,повна відсутність фіксації в роті. Імплантація зубів дозволила змінити ситуацію в кращий бік.

Зубні протези з опорою на імплантати виглядають максимально природно, і відрізнити їх від натуральних зубів досить складно, вони стабільно зафіксовані в роті, дозволяють їсти будь-які продукти, довговічні та в разі правильного догляду слугуватимуть все життя

Варіанти лікування

Відсутність одного зуба.

Відсутність декількох зубів.

При повній відсутності зубів за методиками:

"Все на 4" (All-on-4) - це встановлення чотирьох імплантатів для відновлення зубного ряду всієї щелепи.

"Все на 6" (All-on-6). Це вдосконалений метод технології All-on-4(усе на чотирьох). Завдяки йому навантаження при жуванні розподіляється рівномірніше, ніж тоді, коли лікар-імплантолог застосовує технологію All-on-4.

Роботи наших лікарів

до

після

до

після

до

після