Дитяча стоматолгія

Подбайте про здоров'я вашої дитини від моменту прорізування кожного зуба, приходьте до нас на прийом, і ми зробимо все, щоб посмішка вашого малюка була здоровою.

Дитяча стоматологія
Окреме місце у нашій клініці займає лікування дітей. Як важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби, проте не менш важливо, щоб малюк із самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом. Ось чому ми приділяємо велике значення створенню контакту між лікарем і маленьким пацієнтом для подолання його страху перед візитом до стоматолога.
Дитячий стоматолог, за спеціальністю «Дитяча стоматологія», повністю оглянувши ротову порожнину дитини, вкаже на існуючі проблеми та проведе необхідне лікування.
Звертаємо увагу шановних батьків, що лікування молочних (тимчасових) зубів обов’язкове. Не слід вважати, що хвороби зникнуть разом з випадінням тимчасових зубів. Медичні дослідження показують, що стан порожнини рота прямо пов’язаний зі здоров’ям дитячого організму. Запальні процеси, карієс та інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які потрапляють в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають найбільш життєвоважливі органи: серце, нирки, печінка та ін. Щоби не допустити неприємних наслідків зверніться за консультацією до спеціаліста. Сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, найновіші матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта зроблять відвідування клініки легким і приємним.
В кінці лікування на кожного слухняного маленького пацієнта чекає приємний сюрприз!
ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ для того, щоб зберегти зуби дитини здоровими:
У сучасній стоматології бувають такі види цієї процедури:

чистити зуби і ясна малюка з моменту появи першого зубчика;

використовувати тільки відповідну до віку дитини зубну щітку і пасту;

запланувати перший візит до дитячого лікаря - стоматолога з першого року;

здійснювати регулярний огляд порожнини рота дитини в домашніх умовах;

дотримуватись правильного раціону харчування;

при виявленні будь-чого підозрілого в ротовій порожнині дитини - одразу потрібно проконсультуватися з дитячим лікарем-стоматологом.

Стоматолог - кращий друг із самого дитинства

Деякі батьки вважають, що молочним зубам можна не приділяти багато уваги, а серйозно стежити за дитячими зубами потрібно тоді, коли почнуть рости постійні зуби. Але насправді за зубами потрібно стежити зі самого першого зубика. Карієс далеко не єдина проблема, з якою можуть зіткнутися дитячі зуби. Якщо вчасно не лікувати молочні зуби, проблеми можуть перекочувати до постійних зубів. Уникнути цих проблем допомагає профілактика і регулярне спілкування з хорошим дитячим стоматологом. Навіть якщо в даний момент у ваших діток здорові зуби, знайдіть їм хорошого дантиста, який буде стежити за тим, щоб зубки вашого малюка правильно росли, правильно розвивалися і не псувалися завчасно. Відзначимо, що дитячий стоматолог повинен вміти знаходити спільну мову з дитиною і щиро любити дітей. Саме такі спеціалісти працюють у стоматології Устима Роневича.

Коли необхідна допомога дитячого стоматолога?

Неправильне положення зубів (неправильний прикус).

Біль в зубі від кислого / солодкого, холодного / гарячого.

Біль в зубі при натисканні (накушуванні).

Каріозні ураження зубів.

Дефекти емалі зуба.

Травма зуба.

Навчання правильній техніці чищення зубів.

Які процедури ми проводимо:

дитяче професійне чищення;

герметизацію фісур (покриваємо фісури спеціальним герметиком);

фторування;

лікування карієсу різного ступеня (пломбування);

лікування каналів при пульпіті та періодонтиті;

видаляння молочних зубів.

Вирівнювання зубів у дітей

Ідеальною посмішкою від народження можуть похвалитися тільки 10% людей. Якщо ваша дитина не опинилася серед цих щасливчиків, ми все виправимо, адже з будь-якою проблемою простіше впоратись у ранньому віці. Наша клініка проводить виправлення прикусу в дітей за допомогою різних систем.
Для цього використовуємо:

капи;

трейнери;

пластини;

брекети.


Подбайте про красу посмішки вашої дитини від самого дитинства – приходьте до нас на прийом, а далі все зробить наш лікар. Проведе огляд, розробить індивідуальний курс лікування і до переможного кінця контролюватиме процес вирівнювання під час оглядів.

У чому особливість стоматології Устима Роневича?

Стоматологія Устима Роневича - це команда молодих, енергійних професіоналів, які є не тільки майстрами своєї справи, а й привітними чуйними людьми, які вміють знаходити спільну мову з дітьми. За рік в клініці встигають вирішити проблеми з зубами понад 10 тис. осіб. Довіра пацієнтів забезпечує клініці популярність і впізнаваність.
Клініка Устима Роневича - це концентрація новітніх технологій в стоматології. Тут використовують усі новинки, які з'являються на цьому ринку, тому ваших дітей чекає не просто лікування зубів, а ціла екскурсія в світ сучасної високотехнічної стоматології.

Роботи наших лікарів

Ми допоможемо Вам навіть тоді, коли всі відмовлятимуть!

# #

до

після

# #

до

після

# #

до

після