Ортопедична стоматологія

У випадку втрати зуба або навіть цілого ряду стоматолог-ортопед клініки надасть професійну допомогу по відновленню Вашого зуба

Що таке ортопедія?

Стоматологічне протезування - це комплекс заходів покликаних відновити, а в багатьох випадках, і покращити функцію та естетику зубного ряду, усунути деформації, спричинені відсутністю одного, кількох або значної кількості зубів. Фундаментальні знання та солідний досвід наших фахівців, у поєднанні з висококласним технічним забезпеченням, дозволяють успішно проводити лікування клінічних випадків найвищої складності. Застосовуючи лицеві дуги та артикулятори, ми здатні точно відтворити на моделях індивідуальне взаємоположення та характер рухів щелеп. Цей важливий елементом функціональної діагностики дає можливість попередньо змоделювати очікуваний кінцевий результат, обговорити та уточнити деталі, спланувати послідовність стоматологічних маніпуляцій. Оскільки протезування є заключним етапом реабілітації, йому передує комплексне терапевтичне, ендодонтичне, пародонтологічне, хірургічне, ортодонтичне лікування, у відповідності до потреб.

Види процедур протезування
У сучасній стоматології бувають такі види цієї процедури:

вініри;

керамічні коронки(на основі оксиду цирконію)

металокерамічні коронки

мікропротезування;

знімне протезування;

незнімне протезування;

протезування на імплантах;

бюгельне протезування;

Протезування на імплантах
Рекомендовано у разі втрати одного зуба, адже таке зубне протезування не пошкодить сусідні зуби та не розхитає їх. Важливою перевагою цього метода протезування є те, що все навантаження під час жування буде відбуватись саме на імплантат. Це дозволить зберегти здоров’я зубів поруч. Сучасне протезування дозволяє отримати зуби, що неможливо буде відрізнити від справжніх. До інших плюсів варто віднести:

дикція не погіршиться, як іноді буває через встановлення знімних протезів;

довговічність;

відсутність крововтрати;

безболісна процедура;

високий відсоток приживлення (98%).

Що варто знати перед тим, як записатися на протезування?
Найкращій спосіб лікування – профілактика. Стоматологи радять відвідувати лікаря раз в півроку для обстеження. Важливо знайти надійного професіонала, який діагностує вчасно саме ту проблему, яку має пацієнт, а не уявну. Гігієнічна чистка та своєчасне лікування дозволить запобігти необхідності встановлення зубних протезів.
Роботи наших лікарів