Пародонтологія (лікування ясен)

Пародонтологія – це напрям стоматології, який займається діагностикою, профілактикою і лікуванням тканин, що оточують і утримують зуб в кістці.

Що таке пародонтологія?

Пародонтологія – це напрям стоматології, який займається діагностикою, профілактикою і лікуванням тканин, що оточують і утримують зуб в кістці.
Лікування пародонтиту починається з визначення точного діагнозу, а також з’ясування причини виникнення захворювання. Дуже часто до лікування долучаються спеціалісти інших галузей стоматології. Ми підходимо до лікування пародонту враховуючи причини її виникнення, та намагаємось ліквідувати або зменшити фактори що викликають захворювання.
Основа успішного лікування пародонтиту – оптимальна гігієна порожнини рота. Тому на першому місці знаходяться процедури професійної гігієни – зняття зубних відкладень за допомогою ультразвукових апаратів, Air-Flow, спеціальних паст і поліруючих гумок. Також ми навчаємо пацієнтів індивідуальній гігієні порожнини рота і підбираємо необхідні засоби.
Головна небезпека цієї хвороби у тому, що вона проходить безболісно. Лікування пародонтиту бажано починати ще до виникнення симптоматичних проявів, враховуючи дані рентгенівського обстеження. Комплексне лікування пародонтиту в клініці включає не лише видалення над- і під’ясенних відкладень та грануляцій, що зумовлюють руйнівні процеси в пародонті, а й відновлення структури альвеолярного паростку щелепи з використанням направленої регенерації його тканин за допомогою остеопластичних матеріалів (кісткових замінників), що сприяє відновленню кісткової тканини та зв’язки зуба, а також проведення вестибулопластики або френектомії , видовження коронкової частини зуба.

Терміново до лікаря, ознаки запалення тканин:

ясна кровоточать (особливо це видно при навантаженні: наприклад, сліди крові є на щітці та надкушеному яблуці);

зубний камінь;

неприємний запах з рота;

оголені шийки зубів у результаті опущення ясен;

ясна припухають і стають болючими;

хиткість зубів.

Це загальні симптоми, кожне пародонтологічне захворювання має свої характерні ознаки.

Роботи наших лікарів

до

після

до

після

до

після