Медикаментозний сон (седація)

Медикаментозний сон – безпечно, без болю і під повним анестезіологічним контролем.

Що таке седація в стоматології?
Седація – це медикаментозно викликаний стан напівдрімоти, при якому людина зберігає можливість відповідати на слова і команди лікаря. Седація не скасовує необхідності місцевої анестезії, оскільки при седації здатність відчувати біль зберігається, а біль – стрес для організму. Перебуваючи в півсні, пацієнт не відчуває стресу і дискомфорту від стоматологічних процедур, не відчуває болю, після закінчення процедур відчуває себе легко, як ніби після міцного сну і не пам’ятає процес лікування, як ніби його й не було.
Переваги стоматології уві сні

Лікування зубів уві сні забезпечить вам:

відсутність болю, вібрацій, неприємних запахів і звуків

економію часу: за один сеанс у сні лікар робить набагато більший обсяг робіт

легке і швидке пробудження

Стоматологія уві сні для вас:

якщо відчуваєте страх майбутнього лікування (дентофобія)

якщо хочете вилікувати якомога більше зубів за 1 сеанс

якщо у вас підвищений блювотний рефлекс

Також стоматологія уві сні просто незамінна при лікуванні дітей, дозволяючи не тільки якісно провести всі лікувальні маніпуляції, а й оберігаючи дитину від появи страху перед лікарями.

Як проводиться седація?

Досягти стану напівсну можна за допомогою цілого ряду седативних препаратів – конкретний препарат і його дозу повинен визначати анестезіолог разом з лікуючим лікарем в залежності від анамнезу пацієнта і характеру необхідного стоматологічного втручання. Всі препарати, що вікористовуюьтся для цього безпечні, вони не відносяться до наркотичних засобів, не викликають алергії, не мають серйозних побічних ефектів.

Як підготуватися до седації?

Медикаментозний сон в стоматології не вимагає складної підготовки, достатньо лише утриматися від їжі, кави, міцного чаю за 4 години до процедури, і не вживати алкоголь за день. Після лікування під седацією пацієнт приходить до тями протягом півгодини. Протягом дня може зберігатися легка сонливість, слабкість і запаморочення, тому не рекомендується самостійно керувати транспортним засобом.