Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу, кореневих каналів, запалення ясен і інших патологічні процесів ротової порожнини з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Що таке терапевтична стоматологія?

Терапевтична стоматологія — відділення, з якого, як правило, починається відвідування стоматологічної клініки і визначення плану робіт по оздоровленню ротової порожнини. Цей розділ стоматології є базовим в підготовці пацієнта до інших видів стоматологічного лікування, займається профілактикою і лікуванням захворювань ротової порожнини.

Основні напрямки

Якщо поглянути на сучасну терапію зубів, то завдання цих фахівців зараз охоплюють такі напрямки:

Лікування карієсу.
Сучасний процес боротьби з карієсом мало нагадує моторошні бормашини і неестетичні, малоефективні пломби. Зараз стоматологи намагаються розсвердлювати зуб по мінімуму, а сучасні пломбувальні склади дозволяють відновити його природну форму, непомітні і тримаються від 5 років і більше. Також існують методики боротьби з поверхневим карієсом, які дозволяють усунути захворювання на його ранній стадії і обійтися взагалі без свердління.

Реставрація.
Проміжний момент між пломбуванням і протезуванням зуба. Після серйозного лікування або перенесеної травми зуб може втратити свою форму, що позначається на його зовнішньому вигляді і функціональності. Але з цим можна легко впоратися і навіть зробити зуб ще краще, ніж він був раніше.

Профілактичні процедури.
Це запорука того, що ваші зуби і ясна будуть перебувати у відмінному стані, і ви не будете звертатися за лікуванням. Серед основних таких процедур видалення твердого та м'якого зубного нальоту і зміцнення емалі. Корисні і самі профілактичні огляди один раз в 4-6 місяців, за рахунок чого захворювання виявляються на ранній стадії і оперативно усуваються.

Ваш комфорт - наша справа

Процес лікування у клініці Устим Роневича характеризується безболісним, високопрофесійним та результативним усуненням захворювань за допомогою високоякісних та перевірених матеріалів. Ми використовуємо сучасне та безпечне обладнання, яке відповідає сучасним технічним вимогам та забезпечує комфорт пацієнту.
У клініці Устима Роневича ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію під час медичного огляду в кабінеті, поради щодо щоденної гігієни ротової порожнини в домашніх умовах та рекомендований план подальшого лікування. У нашій клініці до кожного клієнта в залежності від його ситуації підбирається індивідуальний підхід.
Ми сподіваємося на продуктивну довготривалу співпрацю заради спільної мети - Вашої здорової та красивої посмішки.

Система відбілювання зубів MAGIC SMILE

MAGIC SMILE – комплексна система відбілювання зубів, заснована на гелях – Пероксид Карбаміду 44%, Перекис Водню 25%, Перекис Водню 38%, LED лампі MagicLight PRO та домашніх наборах Magic Smile Home. Процедура відбілювання зубів Magic Smile безпечна та еффективна при застосуванні за інструкцією та дотриманні протипоказань.

Переваги системи відбілювання зубів Magic Smile

делікатне та максимальне відбілювання (відбілювання Magic Smile це оптимальний баланс між чутливістю зубів і максимальним результатом, баланс досягається за рахунок комбінації гелей Пероксид Карбаміду та Перекис Водню);

безпека у використанні (відбілювання без використання абразивів, кислот і ультрафіолету, спеціальні компоненти знижують ризик півищенної чутливості зубів під час лікування);

довготривалий результат(Magic Smile забезпечує результат до 10 відтінків, який тримається до 3 років.)